RoYaL-SaMp
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RoYaL-SaMp

Site Oficial
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 plangere kills spawn

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DieSel

DieSel


Mesaje : 15
Data de inscriere : 11/03/2010
Localizare : Lume

plangere kills spawn Empty
MesajSubiect: plangere kills spawn   plangere kills spawn EmptyVin Mar 12, 2010 2:57 pm

Nume : DieSel
Acuzat: ...TAX..
Factiune : mafia
Intamplarea actiuni : eram in spawn si a venit si ma omorat
SS: https://2img.net/r/ihimizer/img220/2987/samp011q.png
Sus In jos
Persanu
Admin
Persanu


Mesaje : 57
Data de inscriere : 28/02/2010
Localizare : Bucuresti

plangere kills spawn Empty
MesajSubiect: Re: plangere kills spawn   plangere kills spawn EmptySam Mar 13, 2010 8:47 am

faci plangerea in sectiunea mafia la raporteaza un mafiot. nu aici si citeste ce e in rosu la regulament plangeri!
Sus In jos
Cl2udiu




Mesaje : 11
Data de inscriere : 19/02/2010

plangere kills spawn Empty
MesajSubiect: Re: plangere kills spawn   plangere kills spawn EmptySam Mar 20, 2010 1:42 pm

Persanu a scris:
faci plangerea in sectiunea mafia la raporteaza un mafiot. nu aici si citeste ce e in rosu la regulament plangeri!

daca nu sti nu posta , e spawn kill se poasteaza la plangeri
..tax.. nu primeste nimic , nu ai destule dovezi
Sus In jos
Persanu
Admin
Persanu


Mesaje : 57
Data de inscriere : 28/02/2010
Localizare : Bucuresti

plangere kills spawn Empty
MesajSubiect: Re: plangere kills spawn   plangere kills spawn EmptyLun Mar 22, 2010 11:11 am

vezi copilule ca nu esti suficient de destept. 1. se face plangerea unde am spus eu nu pentru ca asa vreau eu ci asa se face. 2. ia verifica tu la sectiunea "raporteaza un mafiot" si documenteazate (tax a primit warn) nu te mai da mare. mc
Sus In jos
Cl2udiu




Mesaje : 11
Data de inscriere : 19/02/2010

plangere kills spawn Empty
MesajSubiect: Re: plangere kills spawn   plangere kills spawn EmptyMier Mar 24, 2010 7:17 am

1 : spawn kill trb postat la plangeri , nu are nici o legatura cu raporteaza un mafiot
2 : sa te lamuresc inteligentu lu peste :
- daca vrei un om sa ia warn , il postezi la raporteaza factiune ? , gresit il postezi la plangeri , pentru ca acolo primeste warn/ban/mutet/ect , la raporteaza poate la doar un avertisment/uninvite de la lideru acelei factiuni
numai faci pe desteptu cu mn , ca tot tu pici de "nab"
Sus In jos
Continut sponsorizat





plangere kills spawn Empty
MesajSubiect: Re: plangere kills spawn   plangere kills spawn Empty

Sus In jos
 
plangere kills spawn
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoYaL-SaMp :: Plangeri-
Mergi direct la: